- Spolehlivé kombinované kladivo
- Upnutí upraveno pro nástroje SDS-MAX
- Celorozsahová elektronika a pozvolný rozběh
- Možnost nastavení počtu příklepů/otáček
- Elektronický vypínač s možností aretace
- Signalizace opotřebení uhlíků a závady kabelu nebo vypínače
- 12násobné nastavení sekáče
- Prokluzová spojka chrání obsluhu v případě blokace nástroje
- Příslušenství
- Transportní kufr (196277-4)
- Boční rukojeť (123138-5)
- Boční rukojeť D (196792-8)
- Hloubkový doraz (331955-1)
- Tuk na nástroje (194683-7)
- Tkaninová utěrka (443122-7)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladiva kombinovaná |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 0088381651370 |
| Upínání: | SDS-MAX |
| Příkon: | 1.100 W |
| Otáčky naprázdno:: | 250-500 min⁻¹ |
| Počet úderů naprázdno:: | 1.450-2.900 min⁻¹ |
| Síla jednotlivého úderu:: | 8,3 J |
| Vrtací výkon (vrták Ø):: | 40 mm |
| Vrtací výkon (korunka Ø):: | 105 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Rozměry: (DxŠxV): | 479 x 106 x 263 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

