DeWALT DCMBA572N-XJ 54 V XR FLEXVOLT fukar, rychlost vzduchu 0- 200 km/hod, průtok vzduchu 0,650 m3/s - bez akumulátorů a nabíječky

Axiální fukar 54 V XR FLEXVOLT
Výkon srovnatelný s benzínovým fukarem pro náročné profesionální použití
Vysoká rychlost proudění i obrovský objem vzduchu pro efektivní odstraňování nečistot
Axiální ventilátor zajišťující maximální výkon a účinnost
Ergonomický design a vyvážená hmotnost pro pohodlnou práci i při delším používání
Velká pogumovaná rukojeť pro bezpečné a jisté uchopení
Plynule regulovatelná spoušť pro individuální nastavení výkonu
Aretace spouště umožňuje práci bez únavy
Ideální řešení pro rozsáhlé odstraňování smetí na stavbách, v areálech a na pracovištích
Technické parametry
Rychlost proudění vzduchu: 200 km/h
Ovládání: spoušť s plynulou regulací rychlosti
Funkce: blokování spouště při požadované rychlosti
Hmotnost včetně akumulátoru: 4,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní technika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.38 kg |
| EAN: | 5035048714126 |
| Typ pohonu: | Akumulátorové |
| Napětí akumulátoru: | 54 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Rychlost proudění vzduchu: | 200 km/hod. |
| Hmotnost: | 2,75 kg |
| Foukání: | ANO |
| Vysávání: | NE |
| Drtící zařízení: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
