DeWALT DCG460N-XJ 54 V XR FLEXVOLT 230mm úhlová bruska, 6 000 ot./min, elektronická spojka a brzda, 5,94 kg, bez nabíječky, akulátorů, dodáváno v kartonovém obalu

• První 230mm akumulátorová úhlová bruska značky DEWALT, která je vybavena bezuhlíkovým motorem, poskytuje mimořádný maximální výkon dosahující více než 3 000 W.
• Funkce Perform and Protect zahrnuje brzdu proti zpětnému rázu, která dokáže zcela zastavit kotouč při zjištění zpětného rázu, a systém E-CLUTCH, který zajišťuje ochranu uživatele tím, že okamžitě zastavuje motor při zaznamenání sevření nebo zastavení kotouče.
Rozsah dodávky
• Akumulátorová úhlová bruska
• Antivibrační pomocná rukojeť
• Rychloupínací matice
• Ochranný kryt pro broušení
• Ochranný kryt pro řezání
• Montážní klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 7.767 kg |
| EAN: | 5035048793008 |
| Druh rukojeti: | M14 |
| Max. průměr kotouče: | 230 mm |
| Napájení: | Akumulátor |
| Napětí akumulátoru: | 54 V |
| Hmotnost (kg): | 4,7 |
| Maximální otáčky (min): | 6000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
