O firmě

Společnost Schipro, s.r.o. byla založena v roce 1998. Jsme obchodní firma, která prodává el.ruční nářadí a příslušenství. Zajišťujeme také servis, a to záruční i pozáruční. Zásobování a profesionální přístup pro zákazníky z celé ČR zajištují vyškolení technici.

Jsme dovozci diamantové techniky Cedima a značkovacích sprejů Sirius. Patříme mezi významné prodejce nářadí Festool, Bosch a Makita.
 

Firma Schipro s.r.o. je více než desetiletým specialistou na prodej kvalitního ručního a elektrického nářadí značek Festool, Narex, Bosch, Makita, ale i jiných. Dlouhodobě patříme mezi TOP smluvní prodejce zn. FESTOOL, NAREX a BOSCH. Naši specializovaní technici pravidelně absolvují školení a významně se tak podílejí na řešení specifických požadavků Vás zákazníků. Nebojte se tak oslovit profesionály při řešení poptávky na našem e-shopu online.

Váš prodejce, Váš tým Schipro s.r.o.

 

Ruční nářadí

Nabízíme široký výběr nářadí a pomůcek pro domácí kutily i opravdové profesionály. V našem sortimentu najdete mj. ruční nářadí Makita,Bosch a Festool, diamantové kotouče i značkovací sprej.

Dodáváme elektrické ruční nářadí a aku nářadí - to vše pro profesionální použití. Z našich produktů v kategorii "el. ruční nářadí" si však vybere každý - v naší nabídce naleznete nářadí pro rekonstrukce, opravy, stavby, dílny, stavitele i truhláře. Mezi el. ruční nářadí z naší nabídky patří vrtačky, kladiva, úhlové brusky, vysavače, aku šroubováky, vapky a další nářadí značek Bosch,Makita a nářadí Festool.

Nářadí Makita

V našem sortimentu naleznete profesionální ruční nářadí Makita. Na výběr máte z desítek typů profi nářadí Makita. Mezi nářadí Makita patří elektrické, akumulátorové, benzínové a vzduchové nářadí. Všechny typy nářadí Makita jsou zhotoveny ve špičkové kvalitě. Hledáte nářadí pro profesionály? Pak je nářadí Makita tou pravou volbou pro Vás.

Nářadí Festool

Značka Festool vyrábí to nejkvalitnější nářadí více než 100 let.Díky tomu,že se specializuje pouze na odvětví Truhlářské a Tesařské výroby dosahuje v inovaci výrobků těch nejvyšších výsledků.Pokud hledáte nářadí vysoké kvality, rozhodně by vás mohlo zajímat nářadí Festool. Čím se vyznačuje nářadí Festool? Nářadí Festool je vysoce kvalitní elektrické a pneumatické nářadí. Díky svým kvalitám je nářadí Festool oblíbené mezi profesionály a náročnými uživateli. Nářadí Festool se vyznačuje jedinečnou technologií a precizností německé práce. To činí z nářadí Festool špičku na trhu. Pokud máte na ruční nářadí ty nejvyšší nároky, tak volte jedině nářadí Festool.

Rok 2013 je významným jubilejním rokem pro zn. Festool na Českém trhu a tak pro svoje klienty připravila řadu novinek především v péči o zákazníka a jeho stroj.Firma Festool CZ Vám nabízí jako jedinná v republice tzv. SERVIS ALL INCLUSIV do něhož je zařazena i naše firma.

http://www.festool.cz/Service/all-inclusive/Pages/service-webspecial.aspx#start 

 

Nářadí Narex

Společnost Narex s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před 70 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

 

Nářadí Bosch

Elektrické nářadí Bosch je světovou jedničkou na trhu přenosného elektrického nářadí a příslušenství. Se značkami jako jsou Bosch, Skil a Dremel se divize zaměřuje na představy zákazníka a vysokou schopnost inovovat své produkty. Jádrem úspěchu je síla a rychlost inovací: Bosch uvádí na trh více než 100 nových modelů elektrického nářadí každý rok.Kvalitní a výkonné nářadí značky Bosch může být i Vaší oblíbenou značkou a skvělou volbou pro usnadnění Vaší práce.

Značkovací sprej

Značkovací sprej má všestranné použití - značkovací sprej můžete použít ke značení a vytyčování, tedy při provádění jakýchkoliv prací. Díky tomu lze značkovací sprej uplatnit na stavbách, v geodetických firmách, ale i při instalaci průmyslových sítí (voda, elektřina, plyn). Dále lze značkovací sprej použít i pro účely lesnictví. Značkovací sprej se vyznačuje vysokou kvalitou a barevností - značkovací sprej si můžete vybírat až ze sedmi barevných odstínů. Nabízíme značkovací spreje zakončené dvěmi typy zakončení trysky - volba záleží jen na Vás.

Diamantové kotouče CEDIMA

V našem sortimentu naleznete nejen ruční nářadí Makita, Bosch a nářadí Festool či značkovací sprej, ale také diamantové kotouče od firmy CEDIMA. Diamantové kotouče značky CEDIMA - to jsou diamantové kotouče pro profesionály v průměrech od 115 až do 500 mm. Diamantové kotouče nabízíme v různých skupinách kvality, od levnějších verzí až po velice kvalitní diamantové kotouče. Firma CEDIMA vyrábí nejen diamantové kotouče, ale též diamantové řezačky.

Nevíte si rady?

Potřebujete poradit?

+420 777 775 754