O firmě

Společnost Schipro, s.r.o. byla založena v roce 1998. Jsme obchodní firma, která prodává el.ruční nářadí a příslušenství. Zajišťujeme také servis, a to záruční i pozáruční. Zásobování a profesionální přístup pro zákazníky z celé ČR zajištují vyškolení technici.

Jsme dovozci značkovacích sprejů Sirius. Patříme mezi významné prodejce nářadí Bosch a Makita.
 

Firma Schipro s.r.o. je více než desetiletým specialistou na prodej kvalitního ručního a elektrického nářadí značek Bosch, Makita, ale i jiných. Dlouhodobě patříme mezi TOP smluvní prodejce zn. BOSCH. Naši specializovaní technici pravidelně absolvují školení a významně se tak podílejí na řešení specifických požadavků Vás zákazníků. Nebojte se tak oslovit profesionály při řešení poptávky na našem e-shopu online.

Váš prodejce, Váš tým Schipro s.r.o.

 

Ruční nářadí

Nabízíme široký výběr nářadí a pomůcek pro domácí kutily i opravdové profesionály. V našem sortimentu najdete mj. ruční nářadí Makita, Bosch a značkovací spreje.

Dodáváme elektrické ruční nářadí a aku nářadí - to vše pro profesionální použití. Z našich produktů v kategorii "el. ruční nářadí" si však vybere každý - v naší nabídce naleznete nářadí pro rekonstrukce, opravy, stavby, dílny, stavitele i truhláře. Mezi el. ruční nářadí z naší nabídky patří vrtačky, kladiva, úhlové brusky, vysavače, aku šroubováky, vapky a další nářadí značek Bosch,Makita.

Nářadí Makita

V našem sortimentu naleznete profesionální ruční nářadí Makita. Na výběr máte z desítek typů profi nářadí Makita. Mezi nářadí Makita patří elektrické, akumulátorové, benzínové a vzduchové nářadí. Všechny typy nářadí Makita jsou zhotoveny ve špičkové kvalitě. Hledáte nářadí pro profesionály? Pak je nářadí Makita tou pravou volbou pro Vás.

Nářadí Bosch

Elektrické nářadí Bosch je světovou jedničkou na trhu přenosného elektrického nářadí a příslušenství. Se značkami jako jsou Bosch, Skil a Dremel se divize zaměřuje na představy zákazníka a vysokou schopnost inovovat své produkty. Jádrem úspěchu je síla a rychlost inovací: Bosch uvádí na trh více než 100 nových modelů elektrického nářadí každý rok.Kvalitní a výkonné nářadí značky Bosch může být i Vaší oblíbenou značkou a skvělou volbou pro usnadnění Vaší práce.

Značkovací sprej

Značkovací sprej má všestranné použití - značkovací sprej můžete použít ke značení a vytyčování, tedy při provádění jakýchkoliv prací. Díky tomu lze značkovací sprej uplatnit na stavbách, v geodetických firmách, ale i při instalaci průmyslových sítí (voda, elektřina, plyn). Dále lze značkovací sprej použít i pro účely lesnictví. Značkovací sprej se vyznačuje vysokou kvalitou a barevností - značkovací sprej si můžete vybírat až ze sedmi barevných odstínů. Nabízíme značkovací spreje zakončené dvěmi typy zakončení trysky - volba záleží jen na Vás.

 

Nevíte si rady?

Potřebujete poradit?

+420 777 775 754