DeWALT DCD1007WW1T-QW 18V vrtačka s příklepem, 1x 8Ah Tabless

Naše nejvýkonnější 18V příklepová vrtačka Max je vybavena systémem proti otáčení, který nástroj vypne, pokud je rotační pohyb nadměrný, a dokáže vyvrtat až 275 otvorů na jedno nabití
Tato 3 rychlostní příklepová vrtačka je vybavena převodovkou s celokovovou konstrukcí, která pomáhá odolávat náročným aplikacím, a zahrnuje také nastavitelnou 3polohovou LED svítilnu, která pomáhá osvětlit tmavé pracovní plochy
BEZUHLÍKOVÝ MOTOR - poskytuje vysoký výkon, prodlužuje životnost nářadí
SYSTÉM PROTI OTÁČENÍ - pro lepší kontrolu, když dojde k zaseknutí
REGULACE MOMENTU NASTAVITELNÁ V 11 POLOHÁCH - pro konzistentní šroubování do různých materiálů
NASTAVITELNÁ LED SVÍTILNA SE 3 REŽIMY - 20 minut bodového světla až s 70 lumeny\n - pro vysokou viditelnost za špatných světelných podmínek
MIMOŘÁDNĚ KOMPAKTNÍ, LEHKÁ KONSTRUKCE - umožňuje použití ve stísněných prostorech
TŘÍSTUPŇOVÁ CELOKOVOVÁ PŘEVODOVKA - poskytuje prodlouženou dobu chodu a zajišťuje dlouhou životnost nářadí
Obsah dodávky
Prémiová bezuhlíková příklepová vrtačka
1 x 18V XR 8,0Ah akumulátor s indikátorem stavu nabití
Univerzální nabíječka XR
Boční rukojeť
Magnetický držák nástrojů
Háček na řemen
Kufr TSTAK se zvýšenou odolností
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 5.655 kg |
| EAN: | 5035048835937 |
| Kapacita akumulátoru: | 8.0 Ah |
| Krouticí moment: | 169 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva: | 66 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli: | 25.4 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva: | 12.7 mm |
| Maximální otáčky (min): | 2250 |
| Maximální počet příklepů (min): | 38250 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet otáček: | 0-500 / 0-1 300 / 0-2 250 / min |
| Sklíčidlo: | 1.5 - 13 mm |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Výkon: | 1 530 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
