DeWALT DCD805E2T-QW 18 V XR vrtačka s příklepem 2x aku POWERSTACK 1,7 Ah, kroutící moment 90/34 Nm, otáčky 0 -650-2000 ot./min, kufr Tstak

Nová gerenace kompaktních vrtaček DeWALT DCD800
Lehčí, kompaktnější a mnohem výkonnější ve srovnání s předchozím modelem
Kovové sklíčidlo s kapacitou 13mm a vysokou odolností
Spoušť s plynulou regulací otáček pro přesné vrání i šroubování
Zdokonalené otočné LED osvětlení pracovního prostoru s možností nastavení ve 3 polohách
Celokovová dvourychlostní převodovka optimálně odladěná pro dokonalý přenos výkonu
Bezuhlíkoý motor s vyšším výkonem, efektivitou i odolností
15 pozic pro nastavení točivého momentu pro maximálně přesnou práci
Ergonomický úchop pro pohodlné dlouhodobé používání
Obsah dodávky
2x akumulátor 18V 1,7Ah POWERSTACK
Nabíječka
Kufr T-Stack
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.236 kg |
| EAN: | 5035048788271 |
| Hmotnost (kg): | 1,2 |
| Kapacita akumulátoru (Ah): | 1.7 |
| Krouticí moment, max. (tvrdý/měkký): | 90/34 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli: | 13 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 650 / 0 - 2000 /min |
| Počet příklepu: | 0 - 9350 / 0 - 34000 /min |
| Napětí baterie (V): | 18 V |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion POWERSTACK |
| Upínací rozsah sklíčidla: | 1,5 - 13 mm |
| Výkon: | 820 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
