DeWALT DCD805H2T-QW 18 V XR příklepová vrtačka 2x aku POWERSTACK 5,0 Ah, kroutící moment 90/34 Nm, otáčky 0 -650-2000 ot./min, kufr Tstak

• Nová generace aku vrtačky DeWALT nahrazující starší model DCD796
• Až o 40% vyšší výkon a o 25% menší rozměry oproti starší generaci
• Zdokonalená otočná LED se 3 polohami pro zlepšenou viditelnost
• Celokovová dvoustupňová převodovka optimálně odladěná
• Bezuhlíkový motor s vyšším výkonem a lepší efektivitou
• 15 pozic nastavení točivého momentu - max. 90 Nm
• Verze s nejvýkonnějším PowerStack akumulátorem
• Pohodlnější úchop pro dlouhodobé používání
Rozsah dodávky
• 2x akumulátor PowerStack XR (5,0 Ah)
• Vícenapěťová nabíječka XR
• Spona na opasek
• Kufr Tstak
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 5.044 kg |
| EAN: | 5035048793602 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 5 Ah |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 90 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 200 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 650 |
| Frekvence příklepu (min-1): | 34 000 |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Aku: | 2x Aku 5,0Ah POWERSTACK TSTAK |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
