DeWALT DCD805NT-XJ 18 V XR příklepová vrtačka, kroutící moment 90/34 Nm, otáčky 0 -650-2000 ot./min, bez baterií a nabíječky, kufr Tstak

• 3. generace kompaktních „Premium“ vrtaček - Lehčí, kompaktnější a mnohem výkonnější oproti předcházejícímu modelu
• Kovové sklíčidlo 13mm odolné sklíčidlo s kapacitou očekávanou v tomto segmentu
• Spoušť s plynulou regulací otáček umožňuje regulaci otáček pro přesné vrtání i šroubování
• Zdokonalená otočná LED se 3 polohami pro zlepšenou viditelnost v tmavých a stísněných prostorech
• Celokovová dvoustupňová převodovka optimálně odladěná pro dokonalý přenos výkonu
• Bezuhlíkový motor = vyšší výkon, efektivita a odolnost
• 5 pozic nastavení točivého momentu - Regulace točivého momentu umožňuje přizpůsobit nářadí požadovanému výkonu -Výsledkem je přesnější práce
• Ergonomický úchop - Pohodlnější úchop pro dlouhodobé používání
Rozsah dodávky
• Odolný kufr T-STAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 3.193 kg |
| EAN: | 5035048750230 |
| Krouticí moment, max. (tvrdý/měkký): | 90/34 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva: | 40 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli: | 13 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 650 / 0 - 2000 /min |
| Počet příklepu: | 0 - 9350 / 0 - 34000 /min |
| Napětí baterie (V): | 18 V |
| Upínací rozsah sklíčidla: | 1,5 - 13 mm |
| Výkon: | 820 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
