DeWALT DCMCS575N-XJ 54V FLEXVOLT řetězová pila 50 cm, bez aku, kartonový obal

Kovové opěrné hroty účinnější opora při provádění řezání všemi způsoby
Brzda řetězu spolehlivý mechanismus rychle zastavuje řetěz a přispívá ke snížení nebezpečí úrazů
Nový, automatický mazací mechanismus zdokonalený s spolehlivý, snízkou spotřebou
Ergonomický úchop Zvýšený komfort při delším použití
Napínání řetězu bez použití nářadí Spolehlivé zajištění lišty Profesionální specifikace
Bezuhlíkový motor Zvýšený výkon a prodloužená doba chodu Vysoký řezný výkon v náročných podmínkách
BEZ akumulátoru a nabíječky
Obsah dodávky
Řetězová pila 50 cm 54V FLEXVOLT
karton
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5035048751572 |
| Napětí akumulátoru: | 54 V |
| Délka lišty (cm): | 50 |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 5,5 kg |
| Rychlost řetězu: | 13,5 m/s |
| Výstupní výkon: | 3000 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
