DeWALT DCD701N-XJ 12V BEZUHLÍKOVÁ vrtačkabez akumulátorů a nabíječky

• Výkonná vrtačka / šroubovák 12 V pro vrtací a šroubovací práce
• Plně kompatibilní s existující 10,8 V řadou
• Kompaktní a lehká konstrukce, tělo vrtačky je kratší o 38,5 mm oproti předchozí generaci
• Nastavení 15 poloh pro hodnotu momentu zaručuje přesné šroubování do různých materiálů s různými velikostmi šroubů
• Ergonomická rukojeť a gumový povrch zaručují dokonalý komfort obsluhy
• Parabolický profil spínače umožňuje lepší ovladatelnost při různých provozních otáčkách
• Rychloupínací sklíčidlo 10 mm s jednou objímkou s automatickým zajištěním vřetena zaručuje rychlou a snadnou výměnu nástroje
• Dva režimy provozních otáček, plynulá regulace otáček a spínač pro chod vzad
• Elektronická brzda motoru zlepšuje ovladatelnost nářadí
• Vysoce výkonný bezuhlíkový motor chlazený ventilátorem zaručuje maximální výkon a odolnost
• Celokovové převody zaručují účinný přenos výkonu a dlouhou provozní životnost nářadí
• Diodová svítilna zlepšuje viditelnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 5035048713075 |
| Max. krouticí moment: | 57,5 Nm |
| Max. krouticí moment (měkký): | 25.5 Nm |
| Max. krouticí moment (tvrdý): | 57.5 Nm |
| Max. vrtání do dřeva: | 20 mm |
| Maximální otáčky (min): | 1500 |
| Napětí akumulátoru (V): | 12 |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 425 / 1500 ot./min |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Příklep: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
