DeWALT DCD710D2 Aku vrtačka / šroubovák 10,8V CS Li-Ion XR 2x2,0 Ah

Kompaktní a lehká konstrukce
Nastavení 15 poloh pro hodnotu momentu zaručuje přesné šroubování do různých materiálů s různými velikostmi šroubů
Ergonomická rukojeť a gumový povrch zaručují dokonalý komfort obsluhy
Parabolický profil spínače umožňuje lepší ovladatelnost při různých provozních otáčkách
Rychloupínací sklíčidlo 10 mm s jednou objímkou s automatickým zajištěním vřetena zaručuje rychlou a snadnou výměnu nástroje
Dva režimy provozních otáček, plynulá regulace otáček a spínač pro chod vzad
Elektronická brzda motoru zlepšuje ovladatelnost nářadí
Vysoce výkonný motor chlazený ventilátorem zaručuje maximální výkon a odolnost
Celokovové převody zaručují účinný přenos výkonu a dlouhou provozní životnost nářadí
Diodová svítilna zlepšuje viditelnost
Obsah dodávky
2x akumulátor 12V 2,0Ah
Nabíječka 40 min
Kufřík
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| Kapacita akumulátoru (Ah): | 2 |
| Krouticí moment: | 24 Nm |
| Max. krouticí moment (měkký): | 15 Nm |
| Maximální otáčky (min): | 1500 |
| Napětí akumulátoru (V): | 12 |
| Rozměry (D x Š x V) (mm): | 185x50x195 |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Volnoběžné otáčky: | 0 - 400 / 1500 /min |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
