DeWALT DCD800NT-XJ 18 V XR vrtačka, kroutící moment 90/34 Nm, otáčky 0 -650-2000 ot./min, bez baterie a nabíječky, kufr Tstak

• 3. generace kompaktních „Premium“ vrtaček - Lehčí, kompaktnější a mnohem výkonnější oproti předcházejícímu modelu
• Kovové sklíčidlo 13mm odolné sklíčidlo s kapacitou očekávanou v tomto segmentu
• Spoušť s plynulou regulací otáček umožňuje regulaci otáček pro přesné vrtání i šroubování
• Zdokonalená otočná LED se 3 polohami pro zlepšenou viditelnost v tmavých a stísněných prostorech
• Celokovová dvoustupňová převodovka optimálně odladěná pro dokonalý přenos výkonu
• Bezuhlíkový motor = vyšší výkon, efektivita a odolnost
• 5 pozic nastavení točivého momentu - Regulace točivého momentu umožňuje přizpůsobit nářadí požadovanému výkonu -Výsledkem je přesnější práce
• Ergonomický úchop - Pohodlnější úchop pro dlouhodobé používání
Rozsah dodávky
• Odolný kufr T-STAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 3.122 kg |
| EAN: | 5035048750247 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 34/90 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 650 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 2000 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 40 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 13 mm |
| Aku: | Bez Aku / TSTAK |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Příklep: | NE |
| Motor: | bezuhlíkový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
