DeWALT DCG406N-XJ 18 V XR BEZUHLÍKOVÁ úhlová bruska 125 mm / kolíbkový spínač / bez akumulátorů a nabíječky / kartonová krabice

Nová generace bezuhlíkového motoru 18 V XR Li-Ion
• Elektronická brzda zastaví kolo rychle po uvolnění spouště
• Elektronická spojka Snižuje zpětnou reakci v případě zaseknutí kotouče
• Ergonomická pogumovaná rukojeť poskytuje lepší uchopení a pohodlí
• Postranní rukojeť nabízí větší komfort a ovládání
Technické parametry
• Typ baterie: Li-Ion
• Napájecí napětí: 18 V
• Příkon: 1000 W
• Výkon: 800 W
• Otáčky naprázdno: 9000 ot./min
• Max. Průměr disku: 125 mm
• Závit vřetena: M14
Rozsah dodávky
• Postranní rukojeť
• Ochranný kryt bez klíče
• Vnitřní a vnější příruba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 2.33 kg |
| EAN: | 5035048665497 |
| Max. průměr kotouče: | 125 mm |
| Napájení: | Akumulátor |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 9000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
