DeWALT DCG406NT-XJ 18 V XR BEZUHLÍKOVÁ úhlová bruska 125 mm / kolíbkový spínač / bez akumulátorů a nabíječky / kufr Tstak

Profesionální nářadí DeWALT
Účinný bezuhlíkový motor
Nízká hmotnost (1,75 kg)
Plochá konstrukce převodovky
Elektronická ochrana proti přetížení
Elektronická rychlobrzda otáček
Ochrana proti zpětnému rázu
Ochrana proti vnikání nečistot
Ergonomická pogumovaná rukojeť poskytuje lepší uchopení a pohodlí
Bezpečnostní kolébkový spínač
Odolný systémový kufr verze Tstak
Elektronická spojka snižuje zpětnou reakci v případě zaseknutí kotouče
Postranní rukojeť nabízí větší komfort a ovládání
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky
Obsah dodávky
Aku úhlová bruska DCG406NT
Kufr
Postranní rukojeť
Ochranný kryt bez klíče
Vnitřní a vnější příruba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.477 kg |
| EAN: | 5035048683255 |
| Max. průměr kotouče: | 125 mm |
| Napájení: | Akumulátor |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 9000 ot./min |
| Závit vřetena: | M14 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
