DeWALT DCG407N Akumulátorová úhlová bruska 125 mm, 18V XR

Nová generace bezuhlíkového motoru 18V XR nahrazuje brusku DCG412
Boční rukojeť nastavitelná do dvou poloh poskytuje větší kontrolu a komfort
Funkce plynulého rozběhu
Nastavení krytu QUICK-CHANGE bez použití jiného nářadí zdokonaluje univerzálnost aplikací
Elektronická spojka snižuje zpětnou reakci v případě zaseknutí kotouče
Tato funkce je také chrana proti přetížení Power-OFF zastavení převodovky a elektromotoru
Ergonomická pogumovaná rukojeť poskytuje lepší uchopení a pohodlí
Síťované otvory pro přívod vzduchu omezují nasávání prachu do motoru a zvyšují tak životnost nástroje
Obsah dodávky
Akumulátorová úhlová bruska 125 mm
Ochranný kryt
Boční rukojeť
1x klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Průměr kotouče (mm): | 125 mm |
| Otáčky naprázdno: | 9000 /min |
| Typ akumulátoru: | XR Li-Ion |
| Napětí akumulátoru (V): | 18 V |
| Výkon: | 800 W |
| Závit vřetene: | M14 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
