DeWALT DCG409VSN-XJ 18V úhlová bruska s regulací otáček bez akumulátorů a nabíječky

• Plynulý rozběh + beznapěťový blokovací spínač - Postupné zvyšování otáček - Zabraňuje neočekávanému opětovnému spuštění brusky - Snadná ovladatelnost nářadí a bezpečnost uživatele
• Kompaktní převodovka umožňuje snadnější přístup do úzkých prostorů - Zkracuje dobu potřebnou pro přemístění nářadí k obrobku
E-Clutch™ odstraňuje nebezpečí zpětného rázu a chrání uživatele i nářadí při provádění postupů s vysokým zatížením - Snadná ovladatelnost nářadí a bezpečnost uživatele
• Systém ochranného krytu s jednodotykovým ovládáním - Snadné nastavení ochranného krytu bez použití jiného nářadí - Snadná ovladatelnost nářadí a bezpečnost uživatele
• Ochranné kryty pro rozbrušovací a brusné kotouče - Rozsah dodávky zahrnuje oba ochranné kryty, v souladu s požadavky aktuálních legislativních předpisů - Není zapotřebí přikupovat přídavné ochranné kryty
• Vysoce výkonný bezuhlíkový motor - Vyšší výkon i účinnost - Umožňuje zvládání většího objemu práce při jednom nabití
• Pryžový povrch rukojeti - Zlepšuje úchop a komfort uživatele - Vysoká míra komfortu i při dlouhodobém používání
• Otočný volič otáček - 6 snadno přepínatelných nastavení otáček - Regulovatelný výkon
• Kompatibilní s nabíjecími platformami 18V XR a FLEXVOLT - Baterie FLEXVOLT poskytují dosud nebývalé úrovně výkonu - Umožňuje zvládání většího objemu práce při jednom nabití
• Síťovaný kryt omezuje vnikání prachu a nečistot do motoru = Odolnost
• Elektronický modul - Technicky vyspělý modul s identifikací typu baterie, která umožňuje plné využití kapacity baterie - Umožňuje zvládání většího objemu práce při jednom nabití
• Ochrana proti přetížení Power-OFF™ - Reguluje a sleduje napájecí zdroj motoru a modulu - Odolnost
• Dvojčinný posuvný spínač (DCG409VS) - Dvojčinný způsob ovládání zabraňuje náhodnému spuštění - Snadná ovladatelnost nářadí a bezpečnost uživatele
Rozsah dodávky
• Dvoupolohová boční rukojeť
• Klíč na výměnu kotouče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 2.776 kg |
| EAN: | 5035048791455 |
| Max. průměr kotouče: | 125 mm |
| Napájení: | Akumulátor |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Otáčky: | 9000 ot/min |
| Závit vřetene: | M 14 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
