DeWALT DCG426N-XJ 18V XR bezuhlíková přímá bruska - bez aku

• 18V bezuhlíkový motor poskytuje vynikající výkon pro požadované aplikace
• 3 stupňové nastavení otáček zvyšuje kontrolu při práci
• Dvoupolohový vypínač usnadňuje uchopení a yvyšuje kontrolu nad strojem
• LED světelný kroužek na špičce bruskyzlepšuje viditelnost
• Síťová ochrana chladících otvorů zabraňuje vnikání nečistot do motoru
• Odolný pogumovaný povrch zvyšuje pohodlí při práci
• Odvod vzduchu od uživatele zvyšuje komfort při práci
Rozsah dodávky
• 6 mm kleština
• Klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 1.665 kg |
| EAN: | 5035048666166 |
| Napájení: | Akumulátor |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 5,000/ 17,500/ 25,000 ot./min |
| Upínání nástrojů: | 6 mm |
| Hmotnost: | 1,19 kg |
| Závit vřetena: | M15 |
| Max. průměr kotouče: | 38 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
