DeWALT DCE590D1T-QW 18V přísavka GRABO, 1 x 2.0 Ah, Tstak

S podtlakovým zvedákem DEWALT GRABO můžete snadno a přesně manipulovat s různými neporézními a částečně porézními materiály. Tento bezdrátový vakuový zvedák je ideálním pomocníkem pro profesionály, kteří chtějí zvládnout svou práci rychleji a jednodušeji.
Snadno zvládnete zvednout, přemístit či instalovat materiály až do hmotnosti 120 kg, čímž si usnadníte práci a zároveň ušetříte čas i energii. Navíc můžete využít naši 18V XR® baterii pro ještě větší pohodlí.
Díky funkcím jako je dvoupolohové tlačítko pro uvolnění, protiskluzová rukojeť a zvuková signalizace při slabé baterii budete mít jistotu pevného a bezpečného uchopení.
S výkonem vakuového čerpadla a kvalitním pěnovým těsněním zvednete i složité materiály s maximální precizností, čímž snížíte riziko poškození nebo chyb.
Každý pracovní den přináší nové výzvy. DEWALT GRABO si ale poradí s mnoha různými materiály – dokonce i s těmi, které mají částečně porézní, nerovný nebo vlhký povrch.
Zvládne dřevo, sklo, plech, bloková dlažba
Obsah dodávky
Akumulátorový vakuový zvedák DeWALT DCE590D1T-QW
1× akumulátor 18V 2Ah (DCB183-XJ)
1× nabíječka (DCB1102)
1× ochranný kryt proti slunci
1× náhradní těsnění
1× náhradní filtr
1× ochranný kryt těsnění
1× kufr TSTAK pro bezpečné uložení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.419 kg |
| EAN: | 5054905321642 |
| Napětí: | 18 V XR Li-Ion |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Maximální nosnost: | 120 kg (horizontálně), 60 kg (vertikálně) |
| Provozní teplota:: | -10 °C až 40 °C |
| Digitální displej: : | ukazuje tlak, podtlak a stav baterie |
| Hmotnost: : | cca 2,2 kg (bez akumulátoru) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
