DeWALT DCE555N-XJ 18V vyřezávačka do sádrokartonu bez aku

18V bezuhlíkový motor
Výkonný, kompaktní motor s vysokou pracovní účinností
Vylepšená ergonomie, zvýšený výkon
Kompatibilita se všemi 18V bateriemi XR
Pracovní výkon až 54 m 12,5mm
Velká pogumovaná rukojeť
Větší pohodlí, kontrola a bezpečnost uživatele při práci
Spínač odolný proti prachu
Uzavřený a chráněný spínač zabraňuje vniknutí prachu do mechanismu spínače
Snadno odnímatelný a lehce ovladatelný hloubkový doraz
Velmi tenký obvod těla poskytuje větší pohodlí a ovladatelnost ve všech prostředích a aplikacích
Větší pohodlí, kontrola a bezpečnost uživatele
Obsah dodávky:
Nastavitelný hloubkový doraz
Kleština 1/4"
Kleština 1/8"
Řezný nástroj na sádrokarton
Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 2.678 kg |
| EAN: | 5035048744352 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (kg): | 0,75 |
| Otáčky naprázdno: | 26000 /min |
| Výstupní výkon: | 550 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
