Makita DCS552Z Aku pila na kov Li-ion LXT 18V, bez aku Z

Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 0088381865647 |
| Akumulátor: | Li-ion 18 V |
| Otáčky naprázdno: | 3.600 min-1 |
| Řezný výkon při 90°: | 50,5 mm |
| Pilový kotouč (O): | 136 mm |
| Otvor pilového kotouče (O): | 20 mm |
| Hmotnost: | 2,1 / 2,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 348 x 196 x 203 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
