DeWALT DCF860N-XJ 18V XR rázový utahovák bez aku, karton

Prémiový rázový šroubovák 18 V XR s bezuhlíkovým motorem
Nízká hmotnost zaručuje maximální přenositelnost
BEZUHLÍKOVÝ MOTOR 18 V poskytuje vysoký výkon, prodlužuje životnost nářadí a umožňuje mnohem kratší konstrukční provedení nářadí
HODNOTA MOMENTU AŽ 282 Nm umožní zvládnout i velmi namáhavá dotažení
DÉLKA 122 mm umožňuje přístup i do omezenějších míst
DRŽÁK NÁSTROJŮ DROP AND LOAD - jednoduchá obsluha jednou rukou
3 x KRUHOVÁ LED SVÍTILNA poskytuje perfektní osvětlení obrobku
3 stupně utahovacího momentu: 1 - 141 Nm, 2 - 242 Nm, 3 - 282 Nm
Obsah dodávky
Aku rázový utahovák 18V
Háček na řemen
Magnetický držák nástrojů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rázové utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 5035048808368 |
| LED: | Ano |
| Počet otáček: | 0-3 800 / min |
| Maximální utahovací moment (Nm): | 282 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Hmotnost (kg): | 1.09 |
| Počet rázů: | 4 500 / min |
| Stupně točivých momentů: | 3 |
| Upínání: | 1/4" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
