DeWALT DCF900P2T-QW 18V rázový utahovák 1 355 Nm, 2 x aku 5.0 Ah v kufru Tstak

1/2" uchycení s bezpečnostním kroužkem umožňuje rychlou výměnu nástrčných klíčů
Variabilní spoušť umožňuje úplnou kontrolu nad všemi aplikacemi
Efektivní bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon, prodlužuje životnost nástroje a umožňuje mnohem kratší konstrukci
Jasně bílá LED s funkcí zpoždění pro lepší viditelnost a funkčnost. Nyní s ovládáním jasu, takže můžete ztlumit nebo vypnout světlo, jak uznáte za vhodné
Nejnovější generace 18V Brushless XR Li-Ion vysokomomentového rázového utahováku
Pohodlná pogumovaná rukojeť a spínač pro větší pohodlí při aplikaci a maximální kontrolu
Utahovací moment 1356 Nm
Délka hlavy 223 mm
Dodáváno s bateriemi XR 18V 2x5Ah
Obsahuje
1x Háček na opasek
2x baterie XR 18V 5,0 Ah
1x Nabíječka DCB1104 4A
1x kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rázové utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 5035048743362 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 5 Ah |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Max. krouticí moment (Nm): | 1355 |
| Stupně krouticích momentů: | 1, 2 |
| Max.trhací moment (Nm): | 1898 |
| Upínání nástrojů: | 1/2 |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
