Makita DTW1005Z Aku rázový utahovák 3/4" Li-ion LXT 18V, bez aku Z

- Silný stroj s vysokým utahovacím momentem fungující na akumulátory Li-ion 18V LXT
- Vysoký utahovacím moment 1360 Nm při hmotnosti pouze 3,5 kg
- Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Prodloužená hřídel 137 mm umožňuje větší dosah stroje
- Možnost nastavení 4 stupňů rychlosti/síly dotažení
- Možnost nastavení 4 možností automatického zastavení stroje za určitých podmínek
- Speciální funkce pro uvolnění utažené matice
- LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
- Elektronický vypínač,motorová brzda, L/P chod
- Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
- Příslušenství
- Háček (347723-2)
- Šroub (251314-2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rázové utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 0197050010667 |
| Akumulátor: | Li-ion 18 V |
| Otáčky naprázdno: | 0-800/900/1.000/1.800 min-1 |
| Počet úderů naprázdno: | 0-1.600/1.800/2.200 min-1 |
| Moment rázu matic: | 1700 Nm |
| Max. utahovací moment: | 50/150/450/1360 Nm |
| Standardní šroub: | M12 - M33 |
| Upínání nástroje: | čtyřhran 3/4'' |
| Hmotnost: | 3,5 / 4,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 339 x 91 x 274 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
