DeWALT DCD777S2T-QW 18 V XR BEZUHLÍKOVÁ vrtačka 2x aku Li-Ion / 1,5 Ah /65/26 Nm / 0 -500 - 1750 ot - min / sklíčidlo 13 mm

Kompaktní vrtačka/šroubovák 18 V XR Li-Ion disponuje baterií s technologií XR Li-Ion s kapacitou 1,5 Ah.
Sklíčidlo 13 mm s jednou objímkou a zajištěním vřetena zaručují rychlou a snadnou výměnu nástroje jednou rukou.
Dva převodové stupně, plynulá regulace otáček a spínač pro chod vzad zaručují maximální ovladatelnost.
Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje maximální ovladatelnost při práci.
16 poloh pro nastavení momentu umožňuje snadné šroubování vrutů a šroubů různých velikostí do různých materiálů.
Jasné světlo LED diodové svítilny se zpožďovací funkcí zlepšuje viditelnost a funkčnost nářadí.
Zdokonalený ergonomický design a gumový povrch rukojeti zvyšují komfort.
Nabíječka pro použití s nasunovacími bateriemi XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V.
Součást inteligentní řady XR Li-Ion určená pro efektivní a rychlé provádění pracovních úkonů.
Dodávka:
2 x baterie XR Li-Ion s kapacitou 1,5 Ah
nabíječka XR 18 V
stohovatelný kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 3.88 kg |
| EAN: | 5035048664957 |
| Typ baterie: | XR Li-Ion |
| Napájecí napětí: | 18 V |
| Kapacita baterie: | 1.5 Ah |
| Max. moment (tvrdý materiál): | 65 Nm |
| Max. moment (měkký materiál): | 26 Nm |
| Výkon: | 340 W |
| Otáčky naprázdno: | 0-500/1750 ot./min |
| Kapacita sklíčidla: | 1,5 - 13 mm |
| Max. průměr otvoru [dřevo]: | 30 mm |
| Max. průměr otvoru [kov]: | 13 mm |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Akustický tlak: | 72 dB(A) |
| Odchylka akustického tlaku: | 3 dB(A) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
