• Konstrukce z hliníkové slitiny je lehká a odolná
• Rychloupínací opěrné nohy se standardním montážním závitem 5/8" x 11 umožňují rychlé a snadné sestavení
• Výškově nastavitelný 1,07 - 1,73 m
• Špičaté ocelové nohy zaručují stabilitu na každém terénu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazeno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 5.806 kg |
| EAN: | 5035048101841 |
| Pracovní výška od: | 107 cm |
| Pracovní výška do: | 173 cm |
| Materiál: | hliník |
| Stativový závit: | 5/8" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

