DeWALT DCD1007NT-XJ 18V vrtačka s příklepem bez aku Tstak

Nejnovější generace výkonného 2rychlostního akumulátorového vrtacího šroubováku s vyšším výkonem, vyšším kroutícím momentem a vyšším vrtacím výkonem při současně kompaktnějších rozměrech ve srovnání se srovnatelnými předchozími modely
• Standardní baterie Powerstack s dalšími výhodami
- Velmi kompaktní rozměry a nižší hmotnost díky použití inovativní technologie pouzdrových baterií
- Vnitřní odpor článků umožňuje efektivnější tok proudu a tím výrazně vyšší výkon stroje v určitých aplikacích
- Delší životnost a tím i vyšší počet nabíjecích cyklů díky lepším možnostem odvodu tepla díky velkému, plochému vnějšímu tvaru článků
- Univerzálně kompatibilní se všemi 18V XR stroji a nabíječkami
• Šroubovák lze také použít se všemi 18V bateriemi XR nebo XR Flexvolt
• Dlouhá doba chodu na jedno nabití baterie a delší životnost díky inovativní technologii bezkomutátorového motoru
• Optimálně sladěná dvoustupňová celokovová převodovka pro dokonalý přenos síly
• 15stupňový momentový modul s bezpečným a spolehlivým vypínacím momentem zajišťuje přesné šroubování ve všech nastaveních
• Snadno nastavitelná spínací elektronika pro přesné vrtání a přesné šroubování
• Bezproblémové dlouhodobé používání díky bezpečnostní elektronice (trvalá kontrola teploty baterie, odběr proudu a ochrana proti vybití)
• Extrémně robustní 13mm rychloupínací sklíčidlo z masivního kovu s centrálně upínacími čelistmi a snadnou manipulací díky automatickému zajištění vřetena
• Vyvážený design, extrémně kompaktní s celkovou délkou pouze 16,4 cm a ergonomickým pogumovaným pouzdrem pro maximální bezpečnost a pracovní pohodlí
• Inovativní třístupňové LED světlo s plynule nastavitelným úhlem osvětlení a velmi vysokou svítivostí pro bezproblémovou práci za všech světelných podmínek
• Praktické vlastnosti, jako je robustní kovový háček na opasek a magnetický držák bitů
Rozsah dodávky:
• DCD1007 18V XR Prémiová bezuhlíková příklepová vrtačka
• Boční rukojeť
• Magnetický držák nástrojů
• Háček na řemen
• Kufr TSTAK se zvýšenou odolností
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 5035048806807 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 169 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 1300 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 2250 |
| Frekvence příklepu (min-1): | 38250 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 66 mm |
| Max. průměr vrtání, beton: | 12,7 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 25,4 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 1,85 kg |
| Motor: | bezuhlíkový |
| Příklep: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
