DeWALT DCD709D2T Aku bezuhlíková příklepová vrtačka 65Nm XR (18V/2x2,0Ah) kufr Tstak

• Nejnovější generace vysoce výkonných 2-rychlostních akumulátorových vrtacích kladiv s mnohem kompaktnějšími rozměry a nižší hmotností ve srovnání se srovnatelným modelem předchůdce
• Delší doba provozu na jedno nabití baterie a delší životnost díky inovativní technologii bezuhlíkového motoru
• Optimálně vyladěný 2-rychlostní přenos z pevného kovu pro dokonalý přenos výkonu
• 15-stupňový momentový modul s bezpečným a spolehlivým uzavíracím momentem zajišťuje přesné šroubování ve všech nastaveních
• Snadno nastavitelná spínací elektronika pro přesné vrtání a přesné šroubování
• Snadné dlouhodobé používání pomocí bezpečnostní elektroniky (trvalá kontrola teploty baterie, prodová ochrana a ochrana proti vybití)
• Robustní rychloupínací sklíčidlo 13 mm z pevného kovu s centrálně vzrušujícími čelistmi a snadnou manipulací díky automatickému zajištění vřetena
• Perfektní ovladatelnost díky extrémně kompaktnímu designu s celkovou délkou pouhých 17,5 cm, jakož i velmi lehké konstrukci a ergonomicky pogumovaným oblastem uchopení
• Výkonné LED svítidlo s velmi vysokou svítivostí pro bezproblémovou práci za všech světelných podmínek
• Snadné použití díky robustnímu kovovému háku na opasek
• Se dvěma ultrakompaktními lithium-iontovými bateriemi s indikátorem kapacity LED (lze použít ve všech 18V aku strojích XR)
Rozsah dodávky
• Akumulátorové vrtací kladivo
• 2 x 2 Ah Li-ion baterie
• nabíječka
• Kovová spona na opasek
• Kufr T STAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příklepové vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 65 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 450 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 1650 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 30 mm |
| Max. průměr vrtání, beton: | 13 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 13 mm |
| Aku: | 2x Aku 2,0 Ah / TSTAK |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Motor: | bezuhlíkový |
| Příklep: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
