DeWALT DCD708D2T Aku kompaktní aku vrtačka / šroubovák 65Nm XR (18V/2x2,0Ah) kufr Tstak

Délka pouze 160 mm umožňuje přístup i do omezenějších míst
Hmotnost pouze 1,1 kg (pouze nářadí) zaručuje maximální přenositelnost a snadné použití
Hodnota momentu 160 Nm vám umožňuje dosáhnout i náročných utažení
LED svítilna se zpožděným vypínáním v patce nářadí zaručuje lepší osvětlení obrobku
Nastavení 15 poloh pro hodnotu momentu zaručuje neměnné šroubování šroubů různých velikostí do různých materiálů
Obsahuje
2x baterie Li-Ion s kapacitou 1,5 Ah
1x Kufr TSTAK
1x Univerzální nabíječka XR Li-Ion 2 A (DCB112)
1x háček na řemen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 65 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 450 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 1650 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 30 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 13 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Aku: | 2x Aku 2,0 Ah / TSTAK |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Motor: | bezuhlíkový |
| Příklep: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
