DeWALT DCD708N Aku kompaktní aku vrtačka / šroubovák 65Nm XR

Délka pouze 160 mm umožňuje přístup i do omezenějších míst
Hmotnost pouze 1,1 kg (pouze nářadí) zaručuje maximální přenositelnost a snadné použití
Hodnota momentu 160 Nm vám umožňuje dosáhnout i náročných utažení
LED svítilna se zpožděným vypínáním v patce nářadí zaručuje lepší osvětlení obrobku
Nastavení 15 poloh pro hodnotu momentu zaručuje neměnné šroubování šroubů různých velikostí do různých materiálů
Obsahuje
Dewalt Akumulátorový vrtací šroubovák 18V XR 65 Nm DCD708N
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 65 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 450 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 1650 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 30 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 13 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Motor: | bezuhlíkový |
| Příklep: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
