Dewalt DCD771D2 Akumulátorová kompaktní vrtačka 18V XR Li-Ion 2x 2,0Ah

Kompaktní vrtačka/šroubovák 18 V XR Li-Ion disponuje baterií s technologií XR Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah
Sklíčidlo 13 mm s jednou objímkou a zajištěním vřetena zaručují rychlou a snadnou výměnu nástroje jednou rukou
Dva převodové stupně, plynulá regulace otáček a spínač pro chod vzad zaručují maximální ovladatelnost
Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje maximální ovladatelnost při práci
16 poloh pro nastavení momentu umožňuje snadné šroubování vrutů a šroubů různých velikostí do různých materiálů
Jasné světlo LED diodové svítilny se zpožďovací funkcí zlepšuje viditelnost a funkčnost nářadí
Zdokonalený ergonomický design a gumový povrch rukojeti zvyšují komfort.
Nabíječka pro použití s nasunovacími bateriemi XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V
Součást inteligentní řady XR Li-Ion určená pro efektivní a rychlé provádění pracovních úkonů
Obsah dodávky
Akumulátorová kompaktní vrtačka 18V
2x XR Li-Ion akumulátor 2,0 Ah a s indikátorem stavu nabití
Nabíječka XR 18 V
Kufr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| Hmotnost (kg): | 1,65 kg |
| Kapacita akumulátoru: | 2,0 Ah |
| Kapacita akumulátoru (Ah): | 2 |
| Max. krouticí moment (měkký): | 24 Nm |
| Max. krouticí moment (tvrdý): | 42 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva: | 30 mm |
| Max. průměr vrtání do kovu: | 13 mm |
| Maximální otáčky (min): | 1500 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Otáčky naprázdno na 1. převod: | 0 - 450 /min |
| Otáčky naprázdno na 2. převod: | 0 - 1 500 /min |
| Typ akumulátoru: | XR Li-Ion |
| Upínací rozsah sklíčidla: | 1,5 - 13 mm |
| Výkon: | 300 W |
| Příklep: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
