Popis
• Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje vynikající účinnost.
• Celokovová převodovka s dvěma převodovými stupni prodlužuje
provozní dobu a životnost nářadí.
• Integrované LED světlo nastavitelné do 3 intenzit svícení.
• Dodáváno s kufrem Tstak.
Rozsah dodávky
• háček na řemen
• magnetický držák nástrojů
• odolný kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 70/27 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 550 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 2000 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 40 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 13 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Aku: | Bez Aku / TSTAK |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Motor: | bezuhlíkový |
| Příklep: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

