DeWALT DCD800P2T-QW 18 V XR vrtačka 2x aku 5,0 Ah, kroutící moment 90/34 Nm, otáčky 0 -650-2000 ot./min, kufr Tstak

• Nová generace vrtačky DeWALT - 3.generace kompaktních "Premium" vrtaček
• Odolné sklíčidlo s kapacitou očekávanou v tomto segmentu
• Spoušť s plynulou regulací otáček- pro přesné vrtání a šroubování
• Zdokonalená otočná LED se 3 polohami pro lepší viditelnost v tmavých a stísněných prostorech
• Celokovová dvoustupňová převodovka optimálně odladěná pro dokonalý přenos výkonu
• Bezuhlíkový motor s vyšším výkonem a lepší efektivitou
• 15 pozic nastavení točivého momentu- maximální 90 Nm
• Pohodlnější úchop pro dlouhodobé používání
Rozsah dodávky
• 2x 5,0 Ah
• Nabíječka
• Odolný kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.808 kg |
| EAN: | 5035048749968 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 5 Ah |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 34/90 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 650 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 2000 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 40 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 13 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Aku: | 2x Aku 5,0 Ah / TSTAK |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
