DeWALT DCD991NT-XJ 18V XRP BEZUHLÍKOVÁ vrtačka / 95/66 Nm bez baterií a nabíječky / kufr Tstak

• Odolná celokovová převodovka se třemi převodovými stupni - delší provozní doba a životnost nářadí
• Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje dokonalou ovladatelnost při každé práci
• Nové LED diodové světlo se třemi intenzitami a zpožděním vypnutí zaručuje optimální viditelnost
• Elektronická spojka a možností nastavení 11 poloh - optimalizovaná přesnost při šroubování
• Zdokonalená konstrukce rukojeti zaručuje lepší ovladatelnost při práci a maximální komfort
• Rychloupínací sklíčidlo 13 mm s automatickým zajištěním hřídele - rychlá výměnu nástrojů
Rozsah dodávky
• háček na řemen
• magnetický držák nástrojů
• nastavitelná boční rukojeť
• odolný kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5035048644584 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | Bez |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 95/66 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 450 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 1300 |
| Otáčky 3. chod (ot/min): | 2000 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 55 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 15 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Aku: | Bez Aku / TSTAK |
| Příklep: | NE |
| Motor: | bezuhlíkový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
