DeWALT DCD991P2-QW 18V XRP BEZUHLÍKOVÁ vrtačka / 2 x 5,0 Ah Li-Ion / 95/66 Nm / 450/1300/2000 ot./min / kufr Tstak

Poslední generace nejvýkonnější vrtačky/šroubováku 18 V XR Li-Ion XRP akukmulátorem s kapacitou 5,0 Ah
NOVÉ umístění pracovního světla s možností nastavení třech intenzit svícení slabé/střední/silné s 20 minnutovou délkou svícení
Odolná celokovová převodovka se 3 převodovými stupni zaručuje delší provozní dobu a životnost nářadí.
Elektronická spojka a možností nastavení 11 poloh pro hodnotu momentu zaručuje optimalizovanou přesnost při šroubování
Včetně kompatibilního kufru TSTAK pro uložení a uspořádání vašeho nářadí a příslušenství
Rychloupínací sklíčidlo 13 mm se západkou s automatickým zajištěním hřídele umožňuje rychlou výměnu nástrojů.
Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje dokonalou ovladatelnost při každé práci
LED diodová svítilna se zpožděním zaručuje lepší viditelnost a funkci svítilny
Zdokonalená konstrukce rukojeti zaručuje lepší ovladatelnost při práci a maximální komfort
Baterie Li-Ion umožňují velmi snadné vkládání a vyjímání a jsou opatřeny indikátorem stavu nabití
Ocelový háček na řemen a magnetický držák nástrojů zaručují pevné a bezpečné uložení
Univerzální nabíječka pro použití s bateriemi XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V, 14,4 V a 10,8 V
Součást inteligentní řady XR Lithium Ion určená pro efektivní a rychlé provádění pracovních úkon
Obsah dodávky
2 x baterie XR Li-Ion s kapacitou 5,0 Ah a s indikátorem stavu nabití
Univerzální nabíječka typu XR
Háček na řemen
Magnetický držák nástrojů
Nastavitelná boční rukojeť
Odolný kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5035048644430 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm): | 95/66 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 450 |
| Otáčky 2. chod (ot/min): | 1300 |
| Otáčky 3. chod (ot/min): | 2000 |
| Max. průměr vrtání, dřevo: | 55 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel: | 15 mm |
| Upínání nástrojů: | 1,5 - 13 mm |
| Příklep: | NE |
| Motor: | bezuhlíkový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
