DeWALT DCF620N-XJ 18 V XR sádrokartonářský šroubovák - bez batrie a nabíječky

• Bezuhlíkový šroubovák pro práci se sádrokartonem 18 V XR Li-Ion zaručuje efektivní montáž sádrokartonových desek.
• Výkonný BEZUHLÍKOVÝ motor poskytující 4 400 ot./min zaručuje rychlé a efektivní šroubování vrutů a nabízí maximální provozní dobu a kompaktnost.
• Jedno z nejlehčích a nejkompaktnějších nářadí na trhu - zaručuje pohodlnou práci a přístup i do malých prostorů.
• LED diodová pracovní svítilna poskytuje vynikající světelný výkon při práci v omezených prostorech nebo na místech s nedostatečným osvětlením.
• Funkce „Nastav a zapomeň“ si pamatuje jemné nastavení pracovní hloubky, provádíte-li výměnu koncového kuželu.
• Zablokování spouštěcího spínače umožňuje použití tohoto nářadí, aniž byste museli držet stisknutý spouštěcí spínač.
• Ergonomicky navržená gumová rukojeť poskytuje uživateli vynikající komfort toto nářadí může být uchopeno za kryt nebo za pistolovou rukojeť.
• Robustní a odolná konstrukce zaručuje velkou odolnost v náročných provozních podmínkách na staveništi.
• Šikmý háček na řemen, který mohou používat praváci i leváci, umožňuje řádné upevnění nářadí na řemen nebo na pracovní kapsy.
Rozsah dodávky
• koncový kužel pro jednotlivé vruty
• magnetické prodloužení nástroje DT7520-QZ se šroubovacím nástavcem PR2 s délkou 25 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 5035048468715 |
| Max. kroutící moment: | 30 Nm |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Napětí: | 18V |
| Příklepové vrtání: | ne |
| Zpětný chod: | ano |
| Plynulé nastavení otáček: | ano |
| Výkon: | 435 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
