DeWALT DCF922P2T-QW 18V rázový utahovák 1/2" s pojistnou kuličkou, 2 x aku 5,0 Ah, kroutící moment 406 Nm, s kufr Tstak

Zcela nový kompaktní rázový utahovák řady XR 18 V s bezuhlíkovým motorem pro vysoký výkon a dlouhou životnost
S hmotností pouhých 1,1 kg nabízí ideální kombinaci výkonu a kompaktních rozměrů pro práci v omezených prostorech
Spoušť s plynulou regulací otáček pro přesné a kontrolované utahování
Precision Wrench – při povolování šroubu se sníží otáčky; při zašroubování volného závitu se stroj na 0,5 s zastaví a poté začne šroub dotahovat
Timber Screw™ – optimalizovaný režim pro práci s konstrukčními vruty do dřeva
Trhací moment až 610 Nm pro snadné povolování matic
Dotykový ovladač režimů, rychlostí a LED umožňuje nastavit pracovní režim, regulovat otáčky i jas LED
Upínací čtyřhran 1/2" (13 mm) s pojistnou kuličkou pro rychlou výměnu nástrčné hlavice
Integrovaná LED svítilna s jasným bílým světlem
Tělo stroje z GFN plastu se zvýšenou odolností proti olejům, chemikáliím a otřesům
Rozsah dodávky
2× baterie XR Li-Ion 5,0 Ah
Univerzální nabíječka XR
Kufr TSTAK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rázové utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 5035048743836 |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 5 Ah |
| Počet akumulátorů: | 2 |
| Max. krouticí moment (Nm): | 406 |
| Max.trhací moment (Nm): | 610 |
| Upínání nástrojů: | Čtyřhran 1/2"s poj. kuličkou |
| Frekvence příklepu (min-1): | 3.550 |
| Průměr šroubů: | M 20 |
| Otáčky 1. chod (ot/min): | 2250 |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
