DeWALT DCMST561P1-QW 18V BEZUHLÍKOVÁ strunová sekačka, 1 x Li-Ion 5,0 Ah, šířka záběru 36 mm, průměr struny 2 mm, otáčky struny 0 - 4600/6000 ot./min, hmotnost 3,51 kg

• Model rozšiřující řadu XR se skládací konstrukcí– profesionální výkon zdokonalený o výhodu nářadí napájeného baterií
• Má patentovanou konstrukci skládací dělené hřídele, což znamená, že celý stroj lze rychle složit, kdykoli potřebujete ušetřit místo během přepravy a skladování; když ji potřebujete použít, jednoduše rozložte, zacvakněte ji a jste připraveni jít.
• Bezuhlíkový motor s výkonem 400 W s patentovanou konstrukcí převodů poskytuje vyšší hodnotu momentu
• Dva převodové stupně poskytují uživateli univerzálnost z hlediska délky provozní doby a zvýšení výkonu
• Ochranný kryt zajišťuje lepší přístup a lepší viditelnost sekané plochy
• Spouštěcí spínač s úplnou regulací otáček nabízí uživateli úplnou kontrolu nad výkonem sekačky
• Polstrovaná přídavná rukojeť zaručuje optimální komfort uživatele
• Varianta strunové sekačky DCMST561P1 s akumulátorem a nabíječkou
Technické parametry:
• Typ baterie: XR Li-Ion
• Napájecí napětí: 18 V
• Kapacita baterie: 5,0 Ah
• Doba nabíjení: 75 min
• Šířka záběru: 33 cm
• Pracovní otáčky struny: 0 - 4 600/0 - 6 000 ot./min
• Průměr struny: 2,0 mm
• Délka dodávané struny: 7,5 m
• Druhá rukojeť: Ano - pevná
• Skládací/dělené hřídele: Ano
• Hmotnost: 3,5 kg (bez baterie)
Rozsah dosávky
• Baterie XR Li-Ion 18V / 5,0 Ah
• Nabíječka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (po registraci 3 roky) |
| Hmotnost: | 6.218 kg |
| EAN: | 5035048729267 |
| Typ baterie:: | XR Li-Ion |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 5 Ah |
| Počet akumulátorů: | 1 |
| Šířka záběru: | 33 cm |
| Pracovní otáčky struny:: | 0 - 4 600/0 - 6 000 ot./min |
| Průměr struny:: | 2,0 mm |
| Délka dodávané struny:: | 7,5 m |
| Druhá rukojeť: | Ano - pevná |
| Skládací/dělené hřídele: | Ano |
| Hmotnost:: | 3,5 kg (bez baterie) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
