DeWALT DCMST561N aku strunová sekačka
• Model rozšiřující řadu XR se skládací konstrukcí– profesionální výkon zdokonalený o výhodu nářadí napájeného baterií
• Má patentovanou konstrukci skládací dělené hřídele, což znamená, že celý stroj lze rychle složit, kdykoli potřebujete ušetřit místo během přepravy a skladování; když ji potřebujete použít, jednoduše rozložte, zacvakněte ji a jste připraveni jít.
• Bezuhlíkový motor s výkonem 400 W s patentovanou konstrukcí převodů poskytuje vyšší hodnotu momentu
• Dva převodové stupně poskytují uživateli univerzálnost z hlediska délky provozní doby a zvýšení výkonu
• Ochranný kryt zajišťuje lepší přístup a lepší viditelnost sekané plochy
• Spouštěcí spínač s úplnou regulací otáček nabízí uživateli úplnou kontrolu nad výkonem sekačky
• Polstrovaná přídavná rukojeť zaručuje optimální komfort uživatele
• samostatný stroj bez baterie a nabíječky
Obsah dodávky
- Aku strunová sekačka 18V, s rozložitelnou hřídelí DCMST561N
- Bez akumulátoru a nabíječky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 5035048729298 |
| Počet akumulátorů: | Bez akumulátoru |
| Typ baterie:: | XR Li-Ion |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Šířka záběru: | 33 cm |
| Otáčky: | 0 - 4600 / 6000 /min |
| Průměr struny: | 2 mm |
| Skládací/dělené hřídele: | Ano |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

